Wybierz rodzaj myjni parowej

odkurzacze
mobilne
stacjonarne

Myjnia parowa Bełchatów

Liczba punktów w mieście: 0

Czyszczenie wnętrz i biur przy użyciu pary na terenie Bełchatowa

Wydawać by się mogło, że czyszczenie parą to doskonały sposób na umycie jedynie kostki brukowej czy samochodu, jednak okazuje się, że nie tylko. Mobilna myjnia parowa świetnie sprawdza się również w przypadku czyszczenia wnętrza domów czy biur.

Czyszczenie elewacji obiektów - Bełchatów

Zastosowanie mobilnej myjni parowej to doskonały sposób na wyczyszczenie elewacji frontowej obiektu i odświeżenie logo, które przez zakurzenie mogło stać się mało widoczne dla klientów bełchatowskich biur. Ponadto wyczyszczenie podjazdu sprawi, że cały budynek będzie bardziej reprezentatywny i będzie zapraszał do wejścia do środka. Usługi mobilnych myjni parowych mają zdecydowaną przewagę nad innymi tego typu usługami, ponieważ wszystkie czynności odbywają się z dojazdem do klienta, bez konieczności przewożenia jakichkolwiek rzeczy lub jeżdżenia na zwykłą myjnię.

Bełchatów - jest jednym z największych miast województwa łódzkiego

Bełchatów, stolica powiatu bełchatowskiego, położona niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Początki miasta sięgają 1391 roku, gdzie pierwszym właścicielem osady, a zarazem założycielem był Bełchat. Dzięki rozwojowi przemysłu włókienniczego, Bełchatów był jednym z miast znajdujących się w wykazie "miast fabrycznych" z 1820 roku.
Bełchatów jest miastem, z największą w Europie elektrownią opalaną węglem brunatnym, wydobywanym w kopalni Bełchatów.

Czyszczenie wnętrza biur - Bełchatów

Oprócz części zewnętrznej firmy mobilnych myjni parowych czyszczą także wnętrza biur w Bełchatowie. Za pomocą gorącej pary wodnej można wyczyścić kanapy w poczekalni, na których siedzą klienci, wykładziny w biurach, tapicerowane krzesła lub fotele. A wszystko to przy minimalnym zużyciu wody!

Pozostałe usługi skierowane dla biur - Bełchatów

Nie tylko wnętrza ulegają zabrudzeniom, ale również pozostałe, nierozłączne elementy obiektów świadczących usługi publiczne. Firmy stosujące mobilne myjnie parowe wykonują także: mycie okien i przeszkleń, mycie szyldów i banerów reklamowych oraz czyszczenie mebli biurowych.